Pracujete bez ochranných pomůcek? Stále se najde mnoho lidí, kteří pracují manuálně a nijak se nechrání. Každá práce má svá rizika a zodpovědní lidé by si taková rizika měli uvědomovat. I když v automobilu nepředpokládáme žádnou nehodu, většina lidí si zapne bezpečnostní pás, protože si je vědoma rizik. Stejné by to mělo být i při práci, používáním vhodných ochranných pomůcek můžete zamezit nebo výrazně snížit následky, pokud k nějaké nehodě dojde.

Kde hledat ochranné pracovní pomůcky?

Specialistou na ochranné pracovní pomůcky je značka uvex. Jedná se o renomovanou značku, která nabízí ochranu doslova od hlavy až k patě. Mnoho lidí se vyhýbá ochranným pomůckám, protože jim přijde, že jsou nepohodlné nebo nevypadají hezky. Značka proto nabízí moderní ochranné pomůcky, které jsou lehké, anatomicky tvarované a vypadají stylově. Už se nebudete stydět za to, že nosíte pracovní ochranu, protože vám bude skvěle slušet. Veškeré zboží se navíc nabízí v široké škále provedení, abyste si vybrali přesně takové ochranné pomůcky, jaké skutečně potřebujete. K dispozici jsou vám ochranné přilby, brýle, ochrana sluchu, ochrana dýchacích orgánů, pracovní oděvy, ochranné rukavice, ochranná obuv a mnoho dalšího.

Jinou pracovní ochranu zajisté využije člověk pracující u soustruhu a jinou zase člověk pracující s chemikáliemi nebo na stavbě. Pokud patříte mezi zaměstnavatele, měli byste myslet na dostatečnou ochranu vašich zaměstnanců. Pokud nejsou nijak chráněni, pracovní úraz je jen otázkou času. Investice do ochranných pracovních pomůcek se vždy vyplatí. Moderní sortiment od značky uvex zajisté každý zaměstnanec ocení. Co byste řekli pracovním brýlím s ochranou proti zamlžení nebo třeba pracovní helmě, která sedí tak skvěle, že o ní ani nebudete vědět? Nabídka značky je široká a její kompletní sortiment můžete objevovat přímo na webu https://www.uvex-safety.cz/cs/