Vstřikování plastů je jednou z velmi žádaných služeb, protože se tento druh výroby využívá pro vznik nejrůznějších výrobků, polotovarů nebo dílů. Abyste si mohli tuto výrobu zajistit, je třeba se obrátit na firmu, která se jí věnuje. Specialistou je v tuzemsku společnost KP-Works, která vám obstará vstřikování plastů a výrobu plastových a pryžových dílů a výlisků.

Služby společnosti KP-Works

Společnost má se vstřikováním plastů dlouholeté zkušenosti a vždy dbá na vysokou kvalitu každého výrobku. Veškeré zakázky jsou realizovány přímo na strojích firmy. Disponuje vstřikovacími lisy s uzavírací silou do 100 tun a velikostí výlisku do 180 gramů. Vstřikuje všechny technické plasty, které zahrnují PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné. Firma se může stát vaším spolehlivým partnerem pro krátkodobou i dlouhodobou spolupráci. Spokojenost klienta je vždy na prvním místě. Pokud vás zajímá vstřikování plastů Mladá Boleslav, můžete se na firmu obrátit se svou poptávkou. Zašle vám cenovou nabídku a může následovat konzultace, návrh a konstrukce. Vyrobí se vzorky, které se otestují a předají. Poté následuje optimalizace a schválení. Následně budou produkty předány nebo se lze domluvit na sériové výrobě.

Firma se kromě vstřikování plastů věnuje výrobě forem, výrobě přípravků a obrábění. Vyplatí se spolupracovat se zkušenou firmou, kořeny společnosti KP-Works sahají až do roku 1990. Firma má ty nejlepší předpoklady pro maximální spokojenost zákazníka, disponuje moderními stroji a kvalifikovanými pracovníky. Zajímá vás více informací o společnosti? Najdete je na webových stránkách Kp-works.cz, stejně tak jako kontakt, abyste mohli firmě zaslat svou poptávku.