Plast patří mezi nejvíce odolné materiály. Zajisté jste slyšeli o tom, že se v přírodě rozkládá tisíce let. Nyní si představte, že se tento materiál zdokonalí, aby byl odolný vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Vznikne vám téměř nezničitelný materiál, který je jako stvořený pro střešní krytiny. Již od roku 2000 nabízí firma DRDLÍK unikátní střešní krytinu vyrobenou z plastu, která vyniká svými vlastnostmi. Dokáže skvěle imitovat dřevěné šindele nebo jiné krytiny a poskytnout každé nemovitosti tu nejlepší ochranu. Zjistěte více o krytině, jejichž výhod můžete využívat i vy.

Výhody plastových krytin

Za posledních více než 20 let si získaly plastové krytiny vysokou popularitu. Jde o velmi lehkou krytinu, která téměř nezatíží vaši střešní konstrukci. Skvělou zprávou zajisté je, že se velmi snadno a rychle instaluje, takže rekonstrukce nebo budování střechy nebude zdlouhavý a složitý proces.

Plast může působit trochu kontroverzně, ale jde o velmi odolný materiál. Krytiny jsou vyrobeny tak, aby odolávaly mechům, lišejníkům i zásaditým látkám. Také odolají slunci, dešti, krupobití, mrazu a prudkým teplotním výkyvům. Krytiny z plastu jsou zcela bezúdržbové, skvěle tlumí hluk a jejich pevnost a houževnatost je chrání proti poškození i prošlápnutí.

I když jde o plast, skvěle imituje přírodní materiály a tato krytina si i po mnoha letech zachová svůj původní vzhled. Výrobce ji věří natolik, že na ni dává každému zákazníkovi záruku 30 let. Za neuvěřitelnými vlastnostmi těchto krytin stojí důmyslná výroba a použité materiály. Vyrábí se z polyolefinů, konkrétně z polypropylénu a polyetylénu. Jde o suroviny, které jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Pomocí UV stabilizátorů, barviv a plniv se materiál vylepší tak, aby měl ty nejlepší vlastnosti a předpoklady pro venkovní použití. Chtěli byste se o plastových krytinách dozvědět více, vidět ukázku realizací a dozvědět se, na kolik by vás vyšly? Pro více informací navštivte web výrobce Sindel-stresni.cz, kde naleznete vše potřebné, včetně kontaktu.