Plánujete stavbu výrobny, sháníte skladové prostory nebo potřebujete administrativní budovu? Můžete si sice nechat postavit běžnou zděnou stavbu – ale bude to časově i finančně náročné, nemluvě o jednání s úřady. Montované haly jsou mnohem jednodušší, rychlejší, levnější – a hlavně praktičtější. Nevěříte?

Nejen výrobní haly

Když se řekne montovaná hala, možná si nejdřív představíte nějakou výrobnu. Nebo možná sklad. A je pravda, že pro tyto účely se montované haly staví nejčastěji. Skladové montované haly poslouží velmi efektivně a hlavně se dají přizpůsobit požadavkům zákazníka. Totéž platí i pro montované výrobní haly – můžete si je objednat na míru a přesně tak, jak je budete potřebovat. Společnost Kovo Smetana nabízí ale například i zemědělské montované haly nebo administrativní montované haly a prodejny.

30 let zkušeností

Montované haly nejsou výstřelkem dnešní doby. Stavějí se už hojně let. Společnost KOVO Smetana vznikla již v roce 1992 a od té doby nabízí svým zákazníkům montované haly na klíč, stejně jako je jim schopna na přání vyrobit různé nadstavbové prvky – ploty, vrata, zábradlí, přístřešky nebo vestavby do hal. Ocelové konstrukce umí vyrábět na výbornou – a spokojení zákazníci svědčí o tom, že kvalita a spolehlivost jsou tady na prvním místě.

V Česku i na Slovensku

Potřebujete vhodnou halu a přemýšlíte, jestli je montovaná hala to pravé pro vás? Tak to zjistěte. Není totiž nic jednoduššího než poslat nezávaznou poptávku a dozvědět se vzápětí odpovědi na všechny vaše palčivé otázky. Pracovníci společnosti KOVO Smetana vám vše ochotně vysvětlí a proberou s vámi, jak by mohla vaše montovaná hala vypadat, co vše stavba bude obnášet, v jakém časovém horizontu může vzniknout a co pro to budete muset udělat. Pokud se děsíte byrokracie, tak nemusíte – můžete si totiž objednat montovanou halu na klíč. A to nejen na území České republiky, ale kĺidně i v některém ze sousedních států.

Kvalita a rychlost

Hlavní předností stavby montovaných hal je, že vznikají velmi rychle. Nejdřív dostanete do ruky návrh, a po jeho odsouhlasení už se může pokročit k výrobě ocelové konstrukce. Hala bude postavena podle platných norem i jiných specifikací, bude stabilní, odolná, kvalitní. Vnitřní uspořádání bude takové, abyste v ní mohli být maximálně produktivní. A všechny prvky budou postaveny tak, aby vyhověly vašim požadavkům. Individuální přístup, spolehlivost, příznivá cena a dlouholetá praxe – to jsou hlavní devízy společnosti KOVO Smetana. Vyzkoušejte i vy, jestli je montovaná hala od KOVO Smetana to pravé pro vás.