Čím jsou specifické kombinované sauny? Nabízí výhody bio sauny, finské sauny a infrasauny v jednom. Infrazářiče vám pomohou prohřát a zregenerovat celé tělo, oproti tomu díky finské sauně vyplavíte z těla veškeré toxiny, které nejsou lidskému organismu prospěšné. To vše v zajímavém designovém řešení.

Komfort kombinované sauny v dnešní době

Dnešní společnost nás učí orientovat se především na výkon, proto občas zapomínáme relaxovat. Přichází zdravotní problémy, nejprve psychické, později i fyzické, tzv. psychosomatické. Častými projevy únavy je únavový syndrom, pocity vyhoření, deprese a podobně. Přichází nechuť k jídlu, nespavost a neschopnost být delší dobu ve společnosti druhých lidí. Ideální prevencí jsou kombinované sauny.

Kromě psychické stránky zlepšíte výrazně i fyzickou kondici. Pravidelné saunování vám pomůže vyplavit z těla nepotřebné toxiny. Vysoká teplota rozproudí organismus a pomůže rozvést potřebné živiny všude tam, kde je to třeba.

Neumíte odpočívat? Pořiďte si něco, co vás svou pohodlností a příjemným prostředím odpočívat naučí. Koupě kombinované sauny vám přinese do života nejen nový a zajímavý prvek, ale také po všech stránkách přínosnou relaxaci.

Výhody kombinované sauny

Co je to vlastně ta kombinovaná sauna? Jak vyplývá z názvu, jedná se o kombinaci více technologií v jednom modelu. V tomto případě klasické finské sauny, ale také bio a infrasauny. Bio sauna nabízí nižší teploty, vhodné pro děti a kardiaky. Ocení ji především lidé v pokročilém věku nebo ti, kteří se saunováním teprve začínají.

Díky technologii LOXONE si navíc vše nastavíte z pohodlí domova. Nevíte, na který režim budete mít po příchodu z práce náladu? Nevadí. Rozhodněte se, než vyjedete z kanceláře a saunu zapněte na dálku. Než dojedete, sauna bude připravena.

Jak vypadají dnešní kombinované sauny? Podívejte se do referencí předního dodavatele Saunujeme a zamilujte se na první pohled.

Design kombinované sauny dělá divy

Společnost Saunujeme přináší na český trh zajímavou nabídku materiálových řešení. To vše navíc na míru. Uvítali byste kombinaci dvou konkrétních materiálů nebo máte přesnou představu o umístění podsvíceného panelu z oranžových či bílých cihel himalájské soli a jeho velikosti? Řešení se vždy najde.

Silver – elegance jemně zdobených lavic, opěrek zad i mezilavicových výplní.

Gold – zlatá střední cesta po designové i ekonomické stránce.

Gold Dark – komfort, o který se postará typický široký profil lavic. V provedení z kvalitního dřeva Osika Thermowood.

Platinum design – toužíte po exotice? Zkuste lavicové profily z africké vrby abachi. Jednotlivé profily mají minimální rozestupy, což nabízí masivní vzhled.

Diamond – další varianta, která nabízí světlé dřevo africké vrby Abachi, tentokrát v kombinaci s medově zbarveným cedrem, z kterého jsou vyrobeny menší detaily.

Wave – tady byla múzou opět příroda. Ladné křivky vln, které si vás podmaní.

Basic – jednoduchost, která skýtá eleganci. Dopřejte si luxus v prostém designu.

Pro konkrétnější představu, jak kombinované sauny vypadají, můžete navštívit showroom v Kolíně nebo v Českých Budějovicích.