Regálové systémy jsou naprostým základem pro víceméně jakoukoliv společnost či instituci s potřebou efektivního skladování. Na základě toho tak poměrně dost jednoduše mohou firmy disponovat přizpůsobenými prostory a využijí tak cenné metry i zjednoduší svůj provoz.

Většinou přitom vystačí ty nejběžnější regálové systémy tak, jak jsou navrženy. Ale občas je potřeba také řešení, které nabídne cela odlišnou efektivitu a vlastnosti. A to je řešení regálových systémů doslova na klíč.

Velký výběr samostatných regálů

V dnešním obchodě není problém najít v každém jediném oboru takové možnosti, které mohou vyhovovat potencionálně každému klientovi. A to je také případ samotných regálových systémů, které můžete najít v opravdu vysokém zastoupení různých specifických i naprosto běžných provedení. Typicky tak regálové systémy lze pořizovat napřímo podle daného použití.

Proč přemýšlet nad individuálním řešením?

Rozhodně se tak nabízí otázky, proč vůbec přemýšlet nad individuálním řešením takového problému, když má jinak dostatek variant „k ruce“, k okamžitému řešení. Inu problém je především v tom, že větší společnosti a sklady mohou potřebovat mohutné systémy, nebo pracují ve specifických podmínkách a prostorách. Pro regálový systém je tak individuální rozměr, složení, a dokonce také možnost využití něčím, co z něj dělá velké vylepšení celého komplexu. Navíc může šetřit cenný prostor, který je i v případě skladování nutně potřebujeme.

Kombinace mnoha systémů v jednom jediném

Pro opravdu velké sklady je přitom specifické také to, že normálně nevyužívají jenom jedinou možnost regálových systémů, ale dokáže z opravdu velkého množství vybrat část toho a část jiného. Typickým příkladem jsou hlavně stavebniny, kde se upotřebí policové regály na drobnější předměty, konzole na trubky, podlahové krytiny a mnohé další, zatím co hned vedle i paletové regály. Všechny přitom nemusí jít vždy spojit v daném prostoru jenom samotným individuálním nákupem. Z toho důvodu tak existuje možnost stoprocentně individuálního řešení, které je složením vícero typů.