Pokud potřebujete obalový materiál, obraťte se na společnost Jarico, která působí na českém trhu velmi dlouhou dobu. Hlavní náplní její činnosti je velkoobchod a maloobchod zaměřující se na obaly a obalový materiál. Ty jsou určené širokému spektru zákazníků. V průběhu svého působení firma rozšířila svoji činnost na sortiment, který se zaměřuje na čistící a hygienické potřeby.

Snahou firmy je především vstřícnost a ochota vůči svým zákazníkům. Vzhledem k bohatým zkušenostem získaných během působení na trhu může firma nabídnout pružnost a velice profesionální přístup během zajišťování potřeb a požadavků.

Díky tomu, že skladové zásoby nabízeného sortimentu se pohybují kolem 99%, objednávky jsou vyřizovány ve velmi krátkém časovém intervalu.

Široká nabídka různého sortimentu

V široké nabídce sortimentu naleznete potravinářské a gastro obaly, obaly dárkového charakteru a prostředky určené k úklidu a čištění. Dosti širokou kategorii produktů představují obaly průmyslového charakteru. Ty jsou dodávány především zákazníkům z oblasti automotive.

Tato široká nabídka pokladních kotoučků určených pro používání v pokladnách, tiskárnách pokladních systémech nebo platebních terminálech je vám k dispozici. Naleznete zde nejvíce používané kotoučky vyrobené z TERMOpapíru navinuté na dutince. Objednat si však můžete také úspornější variantu – bez dutinky. K dostání jsou i klasické jednovrstvé nebo dvouvrstvé kotoučky vyrobené z ofsetového papíru.

Tyto obaly nabízejí celou řadu výhod. Patří mezi ně i možnost kompostování v bio odpadu. V nabídce naleznete širokou škálu – sáčky kupecké, klasické vyrobené z přírodního neběleného papíru, svačinové z běleného papíru, lékárenské určené pro drobnější předměty nebo gastro sáčky určené pro rohlíky či hamburgery nebo termo sáčky pro drůbež.

To je jen zlomek z toho, co e-shop nabízí. Podrobnou nabídku naleznete na webu jarico.cz.