O 3D tisku lze slyšet na každém rohu. Díky této technologii se dosáhlo úžasných pokroků v mnoha oborech, včetně stavebnictví, strojírenství a medicíny. Jakýkoliv objekt, který člověk navrhne ve 3D je možné snadno vytisknout do reálné podoby. Tiskárny se mezi sebou liší podle toho, jak velké objekty tisknou a z jakých materiálů. Jiné proporce má 3D tiskárna na tisk budov a jinou tiskárnu použije zubař pro tisk zubní náhrady.

3D tiskárny pro každého

3D tiskárny si můžete pořídit i domů, do firmy nebo do dílny. Jde zejména o FDM 3D tiskárny, které tisknou aditivní metodou za pomoci filamentů. Jsou velmi levné, jejich princip je prostý a jde o nejrozšířenější typ, který má doma stále více lidí. Někteří ho používají k tisku zmenšených modelů, hraček, návrhů a modelů pro prezentace, potřeb pro domácnost a mnoha dalších věcí. Dále jsou velmi populární SLA 3D tiskárny. Jsou přesnější, ale fungují na jiném principu. Zde se nenanáší vrstva po vrstvě, ale dochází zde k vytvrzování fotosenzitivní pryskyřice za pomoci UV paprsku.

Kde tyto 3D tiskárny pořídit? Nemusíte pro ně do zahraničí, na jejich prodej se specializuje český internetový obchod na eshop.sharplayers.cz. Nabízí tyto dva druhy tiskáren za výhodné ceny. Skvělé je, že na jednom místě pořídíte i vše ostatní, co pro 3D tisk potřebujete. Vybírat si můžete potřebné materiály pro 3D tisk a širokou škálu příslušenství. Jedná se například o sklad pro 3D tiskárny, náhradní díly pro tiskárny různých značek, hliníkové profily, adhezivní prostředky a mnoho dalšího. Eshop se stane vaším nejlepším parťákem pro 3D tisk a kromě potřebného vybavení vám poskytne i všechny potřebné informace, které potřebujete o 3D tisku vědět. To se zajisté bude hodit všem, kteří s touto technologií začínají. Inspirujte se širokou nabídkou eshopu a objednejte si svou první 3D tiskárnu třeba ještě dnes.