Přístroje mohou být občas poruchové. Stejně tak se u vás může vyskytnout problém s vytápěním, podlahovým topením, fotovoltaikou nebo třeba s elektrickou sítí. Laik najde příčinu jen těžko. V DK Consult ji ale s pomocí profesionálních měřících přístrojů odhalíme velmi rychle – a navrhneme vám nejvýhodnější řešení.

Kontrola fotovoltaiky je potřebná

Fotovoltaické panely se stávají čím dál oblíbenějšími a řada lidí doufá, že s jejich pomocí sníží své náklady na elektřinu. Ale aby to bylo možné, musejí také dobře fungovat. Pokud s nimi máte problémy, mohou se přehřívat, což často vede k požáru. A požár fotovoltaiky není žádná legrace.

Jednou ze specializací DK Consult je proto také kontrola fotovoltaiky a zjištění bezpečnosti a funkčnosti celého systému.

Co zkontrolovat dál?

Chcete si pozvat specialisty z DK Consult kvůli své fotovoltaice? Když už je budete mít po ruce, nechte si preventivně překontrolovat i další součásti své nemovitosti. Kontrola topných těles a kontrola podlahového vytápění pomůže předcházet problémům s topením a odhalí zavzdušněná i vadná místa.

Termodiagnostika budov vede k odhalení tepelných mostů z obálky budovy a odhalení tepelných ztrát z obálky budovy. A celková kontrola fasády vám pomůže zjistit, jestli někde při stavbě nebyla udělána chyba, kudy vám teplo utíká a jak tomu zabránit.

Zaskočíme i za stavební dozor

Našlo se na vaší nemovitosti hodně nedostatků, tepelných mostů a vadných míst v izolaci? Je velmi pravděpodobné, že řada těchto chyb vznikla už při samotné stavbě domu, případně při jeho rekonstrukci. Zkrátka, stavba nebyla provedena profesionálně. V těchto situacích dokážeme „zaskočit“ i za stavební dozor 

Dokážeme ohlídat jestli zedníci staví rovné zdi a provést kontrolu provedených stavebních prací .Specializuje právě na kvalitu izolací či správné napojování materiálů. A díky tomu předcházíme následným problémům s úniky tepla a vznikem tepelných mostů.

Pomoc s termokamerou

Ať už vás tedy trápí cokoliv, pozvěte si našeho profesionála s termokamerou, který vám zodpoví všechny vaše palčivé otázky. V DK Consult máme letité zkušenosti a víme, co lidi trápí nejčastěji, čím to bývá způsobeno a jak to vyřešit. Umíme poradit dokonce i s příčinami vzniku plísní v interiérech, s problémy s elektřinou a různými přístroji a s dalšími záludnými otázkami týkajícími se tepla, přehřívání a tepelných úniků.

S DK Consult už vás nebude nic trápit, protože odpovědi budete mít přímo před sebou.