Zajisté už se vám stalo, že jste viděli nějakého řidiče parkovat na místě, kde by parkovat neměl. Pokud vám někdo cizí stojí na pozemku, je to nepříjemné. Často se také stává, že si neukáznění řidiči stoupnou na místo, kde je vyhrazené parkování pro konkrétní vůz nebo třeba jen pro pracovníky firmy. Rovněž je u mnoha veřejných míst nežádoucí, aby zde kdokoliv parkoval nebo projížděl. Něco takového lze skvěle řešit pomocí fyzických zábran.

Kde sloupky a zábrany pořídit

Specialistou na tento sortiment je firma Topznak. Fyzických překážek existuje více druhů a rozlišují se na pevné a sklopné. Pevné se instalují tam, kde je nežádoucí, aby vjíždělo jakékoliv vozidlo. Sklopné se dávají tam, kde je žádoucí, aby se dostala jen potřebná vozidla, vozidla údržby, případně vozy záchranných složek. Z pevných překážek se nabízí sloupky a motýlky. Motýlky zaberou více prostoru než sloupky, takže mohou být pro určitá místa efektivnější. Pokud by ale bránily například i procházení, mohou být lepší sloupy.

Stejně tak si můžete sloupky a motýlky obstarat ve sklopné variantě, která je opatřena cylindrickým FAB zámkem. V případě potřeby je stačí odemknout a sklopit. Dále se nabízí sklopné zábrany. Ty jsou obzvláště využívané na vyhrazených stáních. Pokud vám na vašem místě často parkují cizí vozy, díky zábranám už nebudou, protože si je vždy odemknete pouze vy. Veškerý tento sortiment je z velmi kvalitních materiálů, které mají dlouhou životnost a jsou odolné vůči korozi. Jsou opatřené také červenou reflexní páskou pro lepší viditelnost. Zajisté vás potěší cena tohoto sortimentu, je velmi nízká a díky tomu si ho může dovolit každý. Firma vám tento sortiment nejen prodá,a le také vám může zajistit jeho instalaci. Vyberte si z nabídky na webových stránkách firmy https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany