Firma Casone SE si poradí s úpravou jakékoli vody. Našim zákazníkům nabízíme čištění dešťové vody, která na sebe kontaktem se střechou, svody a akumulační nádrží váže nečistoty. Vodu vám ošetříme UV zářičem. Výsledkem je voda bez zákalu a škodlivých látek, vhodná pro jakékoli užitkové aplikace. Další službou je recyklace šedé vody z van, sprch a umyvadel, která je po ošetření vhodná ke splachování toalet, zalévání zahrady nebo na praní prádla. Dále dodáváme filtrační systémy, díky nimž je možné vyčistit například vodu ve studně od nebezpečných látek. V neposlední řadě zajišťujeme recyklaci bazénové vody. Šetříme tím nejen samotnou vodu, ale také energii, která je potřebná pro její ohřev.

Zodpovědný přístup k přírodě

Uvědomujeme si, že je nutné naši planetu chránit a zachovat přírodu pro další generace. K tomu přispíváme naším zodpovědným přístupem. Víme, že v tom nejsme sami, i vy, naši zákazníci, jste jistě stejného názoru. Těší nás, že mnozí lidé mají na svých zahradách nádrže na dešťovou vodu. Je v tom však jeden háček. Mnozí vodu z nádrže používají k zalévání ovoce a zeleniny na svých záhoncích. Bohužel, není to tak snadné, jak se na první pohled zdá. Ve vodě v nádrži jsou nečistoty, které se sem dostaly kontaktem s natřenou střechou, okapy nebo samotnou akumulací dešťové vody při kontaktu s nádrží. Veškeré škodlivé látky se dostanou do vašich výpěstků a do půdy. Aby tomu tak nebylo, je nutné odstranit je UV zářením. Obraťte se na nás a my vám s tím pomůžeme.

Bezpečná voda ze studny

Jestliže používáte vodu ze studny, nezapomínejte nechávat pravidelně kontrolovat její kvalitu. Pijete ji přece vy a vaši blízcí, na kterých vám záleží. Problémem může být obsah železa, manganu, radonu nebo dusičnanů z okolních polí. Na základě pečlivých rozborů a analýz složení vody pro vás připravíme řešení případného problému. Vy tak budete mít vždy jistotu, že vaše voda je naprosto nezávadná.