Kvalitní spánek je velmi důležitý, to ví každý z nás. Ovlivňuje jej řada faktorů. Patří mezi ně i vhodné zatemnění. To si můžeme dopřát díky kvalitním roletám. Široký výběr naleznete na webu zebra-shop.cz. Jaké vybrat. Přinášíme informace o těch, které si zde můžete objednat.

Plissé rolety

Můžete si nechat vyrobit plissé rolety přímo na míru. Vybrat si můžete ze široké nabídky různých typů látek i barev. Plissé rolety se vyrábějí v systému zavěšení na okenní křídlo, tedy bez nutnosti vrtání do okenního rámu.

A proč si objednat plissé rolety? Protože představují jeden z moderních způsobů stínění. Nabízejí jedinečnou možnost stahování na obě strany. Plissé látka je složená do harmoniky a díky tomu ji snadno roztáhnete dle potřeby a to směrem nahoru i dolů. Nastavení provedete velmi snadno pomocí madel, která jsou umístěná v profilech. Lze tak snadno zastínit spodní část okna. Výrazné zatemnění umožní plissé zatemňovací a plissé zatemňující duo navíc mají ještě funkci termo izolace.

Římské rolety

Zebrashop nabízí římské rolety, které umožňují montáž do zdi nebo do stropu. Lze je využít jak pro interiér domácnosti, tak i komerčních prostor. Vybírat si můžete z nabídky moderních odstínů látek. Ty se pak instalují na kvalitní profil. Ovládání umožňuje řetízek. Tkaniny mají polozatemňovací schopnost. Čím je tkanina tmavší, tím více zatemní.

Rolety den a noc

Rolety den a noc jsou jediné originální ZEBRA® rolety. Vybrat si můžete ze široké škály různých odstínů i typů látek. Zárukou je jejich dobrá kvalita za velmi přijatelné ceny. Rolety se montují zavěšením na rám okna. Není tedy potřeba žádné vrtání. Rolety den a noc jsou tvořené látkou ve dvou vrstvách, na kterých se střídají průhledné a neprůhledné vodorovné pruhy. Mezi výhody těchto rolet patří designová záležitost a variabilita regulace zastínění.