Při pokládání laminátu nebo vinylových podlah je důležitá přesnost. A právě k tomu je potřeba řezačka na vinyl. V tomto ohledu je revolučním prvkem Wolfcraft řezačka na vinyl a laminát VLC 800. Tato řezačka na vinyl je navržená pro rozsáhlé instalace a nabízí rychlé a bezpečné řezání různých typů laminátu a vinylu. A proč si ji pořídit?

Přesné řezání pro dokonalou podlahu

Řezačka na vinyl je navržena tak, aby s lehkostí poskytovala přesné řezy. Dokáže snadno zpracovat lamináty o tloušťce až 11 mm a šířce 465 mm. Navíc je vhodná pro samolepící a zámkové vinylové panely a vinylovou podlahu o tloušťce do 6 mm a šířce 465 mm. Nastavitelné řezací vodítka umožňují přesné 90° řezy a úhlové řezy od 0 do 180°, což zajišťuje bezproblémové spojení podlahových krytin.

Kombinace efektivity a bezpečnosti

Čepel této řezačky navíc zajistí hladké řezání samolepících vinylových panelů. Její praktická podélná zarážka pro 55 mm široké proužkové řezy lze namontovat na levé nebo pravé straně, což zvyšuje všestrannost. Mimo jiné také disponuje funkcí držáku pro lehkou a komfortní práci s extrémně širokými panely a podpěra materiálu usnadňuje manipulaci s podlahovými materiály. Ocenit lze také to, že práce s touto řezačkou je bezprašná a nevytváří žádný hluk.

Odolné a komfortní zařízení

Řezačka na vinyl Wolfcraft VLC 800 je vyrobená z kvalitního hliníku, díky čemuž je lehká a stabilní, což zaručuje její dlouhou životnost. Inovativní geometrie nože a ozubené řezací lišty navíc zajišťuje bezpečné upevnění obrobku při kontaktu s nožem, což zvyšuje bezpečnost řezačky na vinyl a pomáhá předcházet nehodám. Protiskluzová úprava nohou pak zajišťuje stabilitu během provozu.

S vynikajícím výkonem a uživatelsky přívětivými funkcemi je tak řezačka na vinyl ideální volbou pro profesionály i domácí kutily, kteří vyžadují přesnost, efektivitu a bezpečnost.