Přišla vám složenka za energie, na kterou jen nevěřícně zíráte? Elektrickou energii potřebuje každý, pohání veškerou vaši elektroniku, spotřebiče a mnoho lidí s její pomocí i topí. Šetření za energii nemusí vypadat takovým způsobem, že se budete omezovat. Mnohem lepším řešením je instalace fotovoltaiky na váš dům. Díky tomu můžete získat energetickou nezávislost až na 200 dnů v roce. Slunce je nenahraditelný obnovitelný zdroj, který je k dispozici všem a byla by velká škoda ho nevyužívat.

Jak si fotovoltaiku zajistit?

Fotovoltaika praha vám může být snadno dostupná díky specializované společnosti ALBA Energy s.r.o. Zní to jednoduše, ale jak vlastně solární panely nainstalovat, jak je využívat, ovládat a jak požádat o dotaci? Vše vyřeší společnost za vás, od úvodní konzultace až po instalaci solárních panelů a vyřízení dotace na obnovitelné zdroje. Plocha vaší střechy je zbytečně nevyužitá, když se na ní nainstalují solární panely, můžete začít vyrábět elektrický proud, který bude putovat k vašim spotřebičům a do distribuční sítě.

Řešení není pro každého stejné, protože se možnosti každé domácnosti liší. Když společnost kontaktujete, zašle k vám technika, který vám pomůže najít nejvhodnější řešení na míru. Bude se orientovat podle vašich technických možností i celkové spotřeby domácnosti. Zatímco malé domy se 2 osobami mohou ušetřit kolem 24 tisíc za rok, větší domácnosti se 4-6 členy mohou ušetřit až 72 tisíc korun za rok. Jedná se o skvělou úsporu, aniž byste museli snižovat ze svých standardů. Jakmile se s pracovníkem dohodnete, podepíše se smlouva o provedení instalačních služeb. Následně vás navštíví certifikovaní profesionálové, aby vám našli vhodné řešení na míru. Poté dojde k instalaci všech potřebných komponentů, ta zabere obvykle 1-2 dny. Celý systém bude následně nonstop monitorovaný a v případě potřeby vám budou k dispozici servisní služby. Instalace solárních panelů praha je dostupná i vám, kontaktujte společnost a postarejte se o úsporu, která se vám zajisté bude hodit.